“Пеклом” назвав процедуру імпічменту президент США Дональд Трамп

  • Лютий 6, 2020

Очільник Білого дому вважає, що подібного ніколи не повинно повторитися із іншим президентом і переконаний, що процедуру імпічменту демократи почали з “політичних” мотивів, сказав Трамп під час виступу.

Американський президент під час свого виступу висловив радість щодо власного виправдання за звинуваченнями у процесі імпічменту й розкритикував своїх опонентів.
Ми пройшли через пекло. Це було несправедливо, я не зробив нічого поганого… Там немає нічого з точки зору закону, це політичне питання
Президент США додав, що “полювання на відьом” щодо нього почалося відтоді, як він розпочав попередню виборчу кампанію.
За останні кілька років ми мали справу з “полюванням на відьом”. Воно почалося в день, коли я спустився на ліфті зі своєю майбутньою першою леді, яка присутня тут. Спасибі, Меланіє… Це було справжнє зло, корупція, ганьба, катастрофа, негідники … цього ніколи не повинно статися знову з іншим президентом, ніколи
Американський президент, крім того, назвав спікерку Палати представників Ненсі Пелосі, яка висунула проти нього звинувачення, “жахливою людиною”. Він вкотре висміяв її слова про те, що та молиться за його благо. “Вона, можливо, і молиться, але про прямо протилежне”, – сказав очільник Білого дому.

Провал голосування в Сенаті назвав “святом” і заявив, що жодному президенту США не довелося такого переживати. Над своїми опонентами американський президент відверто знущався, називав їх “брудними, поганими і капосними людьми”.

Нагадаємо, 5 лютого Сенат Конгресу США не підтримав імпічмент Трампа, за який раніше проголосувала Палата представників. Таким чином Трамп лишається президентом США щонайменше до найближчих виборів, які відбудуться цієї осені.

Коментарі