Петро Порошенко знову дзвонив Володимиру Путіну

  • Червень 25, 2018

Президент України Петро Порошенко вдруге за місяць провів телефонні переговори із президентом Росії Володимиром Путіним. Про це повідомила його прес-служба, в розмові яку проводили лідери двох країн ішлося про звільнення заручників.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Глава Української держави закликав звільнити українських заручників, які утримуються в російських тюрмах та на окупованих нею територіях. Він також наголосив на важливості допуску Уповноваженого з прав людини Людмили Денисової до Олега Сенцова та інших ув’язнених українців. Президентом Росії Володимиром Путіним

Також відповідно до офіційної інформації яку надали офіційні представники президента під час розмови піднімались також теми введення миротворчого контингенту на територію окупованої частини Донбасу та виконання Мінських домовленостей.

Петро Порошенко підкреслив необхідність виконання Росією безпекової частини Мінських домовленостей. Було також наголошено на важливості активізації роботи в Нормандському форматі з метою узгодження концепції розгортання на окупованій частині Донбасу міжнародної миротворчої місії ООН як важливого інструменту виконання Мінська

Нагадаємо, Українського режисера Олега Сенцова разом з Олександром Кольченком затримали співробітники ФСБ навесні 2014 року в окупованому Криму. Їх вивезли в Росію, де Сенцова засудили за сфабрикованим звинуваченням в організації теракту до 20 років колонії суворого режиму. Кольченко отримав 10 років позбавлення волі. Обидва провину не визнали.

Коментарі