Почесний патріарх Київський Філарет відвідав з’їзд партії “Батьківщина”

  • Січень 22, 2019

Почесний патріарх Київський Філарет відвідав з’їзд партії “Батьківщина”, де висувають кандидата у президенти Юлію Тимошенко. Захід проходив у Палаці Спорту.
Філарету аплодували. На заході також був присутній перший президент Леонід Кравчук, співак Олександр Пономарьов.
Патріарх привітав присутніх із 100-літтям утворення об’єднаної Української Народної Республіки із ЗУНР.
Не випадково Україна святкує ювілей, нагадує тим самим, що Українська держава може існувати тільки тоді, коли ми єдині. В єдності наша сила. Вороги знають нашу слабкість, а слабкість наша у тому, що ми часто роз’єднуємося. Щоб подолати Україну, не допустити бути їй державою, свобідною і незалежною, вони роз’єднують.
Хочемо мати Українську державу, хочемо мати в цій державі свободу і незалежність – треба єднатися

Також Філарет нагадав про створення Помісної церкви України.
Над цим багато потрудилася наша церква Київського патріархату і президенти сприяли, починаючи з Леоніда Кравчука. І Кучма писав листи до Вселенського патірарха. І особливо Віктор Андрійович Ющенко. Але досяг цієї мети нинішній президент Петро Порошенко. І ми дякуємо всіх президентам, які докладали зусилля отримати томос. Це не є втручання у церковні справи, а турбота про державу, в якій вони були і є президентами
Хочу, щоб і ваша партія сприяла єднанню українського народу. Для того, щоб ми були свобідними. Бо краще віддати життя, виявити любов, ніж бути у ярмі

Вибори президента відбудуться 31 березня. На цей момент Центрвиборчком зареєстрував уже 10 кандидатів. Документи на реєстрацію кандидатом у президенти можна подати до ЦВК до 3 лютого. Потрібно також внести грошову заставу у 2,5 млн грн.

Коментарі