ВАЖЛИВІ НОВИНИ

Неймовірне політично-спортивне видовище очікуватиме вас, шановні наші читачі, вже цієї осені – Перший особистий чемпіонат України з політики! Де двадцять чотири найвідоміших наших політиків, з різних політичних сил, вийдуть на старт цих захоплюючих словесних баталій українського політичного бомонду! Учасники чемпіонату за коловою та Олімпійською системою, визначать першого чемпіона України! Через кожні п’ять днів відбуватиметься одна гра. Учасники матчу, за три дні до його початку, отримують від Оргкомітету 10 запитань. На всі вони повинні дати відповідь, не більше 1000 знаків на кожне окремо. Максимально 10.000 на всі десять запитань. Запитання будуть актуальні, торкатися сьогоднішніх проблем світу та нашої країни. Кожен з вас може надіслати свої запитання, на кожен поєдинок, все що вас хвилює, на адресу Оргкомітету. Нами будуть відібрані найбільш ігрові та цікаві запитання і поставлені учасникам. Де буде вказано прізвище та ім’я автора і звідки він.
Таким чином, учасники кожного матчу, вдвох, відповідають на одне й теж запитання. Крім шостого, яке вони через Голову Оргкомітету, заздалегідь поставлять одне одному. Сьоме запитання буде від Оргкомітету, а десяте від «зірки», відомої людини з різних галузей. Запитання можна ставити не лише на політичну тему, а й будь-яку іншу, цікаву й актуальну для мешканців будь-якого міста, області, району та села України! Запитання які зіграли, потім, як правило, у такому вигляді не повторюються для інших поєдинків. Кожен учасник змагання виставляє свого суддю. Таким чином 22 арбітри протягом трьох днів з моменту гри, повинні надати свій результат. Свого учасника арбітри не судять. Всі оцінки ви будете бачити в рубриці – Судді, хто за кого. Ви ж, шановні наші читачі будете визначати рейтинг учасників змагання. Після проведення поєдинку, протягом трьох днів ви маєте дати свій коментар в рубриці «Думки вболівальників». Оцінити гру кожного учасника. Максимально ви можете дати за кожну гру кожному з двох політиків які грали – 20 балів, а мінімально – 1 бал. Кількість балів ділиться на кількість ваших листів і визначається рейтинг. Звісно, дійте максимально об’єктивно, пори свою політичну симпатію. Виключно по грі та совісті. Все буде відбуватися через дійсні профілі Фейсбука. Все максимально чесно і прозоро!
Оргкомітету заборонено втручатися у відповіді учасників нашого чемпіонату. Для гри створено спеціально рубрику – «Політичний супертурнір» де буде абсолютно все!
У чемпіонаті будуть встановлені призи – «За найкраще запитання» для читачів, і «Приз глядацьких симпатій», політику, який отримує більше всіх схвальних відгуків читачів на свою адресу.
Всі учасники на своїх візитних картках оставлять вам автограф. У бліц-анкеті, розкажуть про своє найулюбленіше. Буде й багато сюрпризів. Отож, зовсім скоро, на вас очікує неймовірне, захоплююче змагання, аналогів якому, немає у світі…
А найголовніше, що ви зможете дуже багато нового для себе дізнатися і свідомо зробити свій вибір, шляхом голосування на наступних виборах…
Регламент змагання
У нашому унікальному, не маючи аналогів у світі супертурнірі будуть сформовані 4 групи по 6 учасників у кожній. Вони будуть виявлені жеребкуванням на офіційній презентації чемпіонату! Перші двоє політиків з кожної групи виходять до чвертьфіналу де жеребкуванням визначаться чотири пари. У кожній відбірній групі буде 5 турів у кожному по три гри.
Далі два півфінали і фінал. Таким чином буде протягом турніру буде зіграно 67 поєдинків! Кожний політик зіграє мінімум п’ять поєдинків. Фіналісти візьмуть участь у восьми іграх. За перемогу в кожному матчі в групі нараховується два очка, за нічию – одне. Місця розташовуються в турнірній таблиці групи відбувається за кількістю набраних загальних очок. У разі однакової кількості набраних очок двома і більше учасниками, вступають додаткові показники – вищий особистий рейтинг, кількість перемог, гра між ними, Якщо станеться неймовірне і всі ці показники будуть однакові – жереб.
Турнір стартує 1 вересня 2017 року. Офіційне закриття і вручення Кубка переможцю на Майдані Незалежності в Києві – 24 серпня 2018 року.
А тим часом, до початку чемпіонату ми вас побалуємо надзвичайно цікавими товариськими рейтинговими баталіями надзвичайно цікавими учасниками, які стільки всього знають… Сподіваємось, що на фоні наших битв, футбольна Ліга чемпіонів відпочиватиме…))))

Дмитро Нагорний, голова Оргкомітету

Коментарі

Scroll Up
error: