Прокуратура Житомирщини почала перевірку посадових осіб правоохоронних органів області на причетність до незаконного видобутку бурштину

  • Серпень 13, 2019

По даному факту відкрито кримінальне провадження. Перевірку розпочали після візиту президента Володимира Зеленського. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
У понеділок, 12 серпня, під час робочої поїздки на Житомирщину президента Зеленського у місті Олевську відбулася нарада з питань незаконного видобутку бурштину.
Тоді Зеленський озвучив інформацію щодо причетності службовців державних та правоохоронних органів Житомирщини до покривання схем незаконного видобутку бурштину на території Олевського, Овруцького та Коростенського районів, а також можливого одержання ними від кримінальних авторитетів неправомірної вигоди за безперешкодне здійснення “бурштинової діяльності”.
Щодо посадовців відкрили кримінальне провадження за статтею про прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Президент Володимир Зеленський доручив звільнити всіх силовиків, які причетні до схем із незаконного видобутку бурштину. Про це він заявив на робочій нараді у Житомирській області.

Коментарі