ПРИЧИНИ ТА НАСЛІДКИ

  • Серпень 30, 2017

Ми часто приймаємо наслідки за причини. А засоби масової інформації охотно допомагають  нам у цьому, оскільки їх завдання підтримувати та множити наші помилкові погляди та висновки. 

Дивлячись на запеклу, скажену та завзяту боротьбу - а скоріше війну українського олігархату на чолі з Петром Порошенком та грузинського олігархату на чолі із Бідзіной Іванішвілі проти Михайла Саакашвілі, ми вважаємо, що йдеться про владу і астрономічні гроші. І це вірно. 

Ми вважаємо, що йдеться про ворожнечу злодіїв та злочинців до людини, котра бореться із криміналом і корупцієй. Це також вірно. 

Ми гадаємо, що триває війна між Михайлом Саакашвілі, людиной закону та демократії, і тими, хто є саме беззаконня та диктатура під маскою "демократично вибраних" та "демократично правлячих". І тут не помиляємось. 

Ми бачимо, як в повний унісон працює пропаганда Порошенка, Іванішвілі і Путіна, як один пекельний механізм, коли вони говорять про Михайла Саакашвілі, брешуть, видумляють дикі речі, знущаються, плюються слюной скаженої собаки. Але дуже часто ми не ставимо собі простого запитання: а чому відбувається власне так? Чому власне пропаганда російського агресора відкрито та завзято дує в одну дудку з "демократично вибраними" владами країн жертв російської агресії? 

Чим це все є збігом обставин, чи закономірностю, фатальною та крайньо небезпечною для нас, громадян?

Чим є переслідування Михайла Саакашвілі маріонеточним режимом першого по значенню газпромовського акціонера Бідзіни Іванішвілі та іншим, українським режимом ліпецького та севастопольського фабріканта Петра Порошенка? Війною олігархів проти ворога будь якої олігархії?

Так і ні. 

Співставимо факти та подумаємо. 

В розмовах із багатьма грузинами часто чути: цей Іванішвілі не лише олігарх, це окультист!

І воно, чи знаєте, геть не пусті слова. Як перше, так і друге. 

367 місце у рейтінгу Форбс, 4,5 міліарда доларів особистих коштів. Серед двох процентів приватних акцій Газпрому до Іванишвилі належить 1%. Мало, ні? Якщо не знати, що ще 1% належить аж до 500 осіб, серед котрих голова Газпрому Олексій Міллер. Ну, олігарх як олігарх. 

Жителі Грузії обурені дивним фактом: всі вікові та унікальні дерева у країні відбираються у держави та приватних осіб, викорчовуються із корінням та доставляються баржами по морю до особистої резиденції Іванішвілі в Шекветілі. Ось таке чудове "хоббі" у фактичного диктатора Грузії, - не має посад, але без його дозволу і комаха не пролетить сьогодні там. Варварське знищення ландшафту однієї з найгарніших краін Європи. 

Якщо не знати ще й такий факт: в 2011 році, ще до прийняття Іванішвілі влади в країні в аеропорті Тбілісі затримано людину, котра привезла для Іванішвілі з Москви - що б ви думали? 

Оккультні мінерали та оккультну літературу. 

Хтось скаже: знайшли про що говорити, дрібниця яка, чудить богатенький, та й годі. 

Якщо би не постійні зібрання в резиденції Шекветілі, де відправляються окультні ритуали. І не лише з мінералами з Москви. 

У жовтні 2012 року перед виборами у парламент Грузії у кахетинському селі Колагі було втоплено 10-місячну дитину Барбару Рафаелян. Вкинуто у великий кувшин із водою та привалено великим камінням. Вбита дитина була донькою активіста "Грузиньської мрії", партії Іванішвілі. Це було типово ритуальне вбивство. Слідство було припинено, коли Іванішвілі прийшов до влади. Тому, що слідчі встановили факти причетності до цього жахливого вбивства самого Іванішвілі та його близького оточення. Потім слідчі зникли без сліду. 

Окультна посилка з Москви. Вікові дерева. Зібрання у Шекветілі. Нелюдське ритуальне вбивство дитини. 

Якби сказав сумно відомий Дмитро Кісєльов: "Збіг? Не гадаю".

 

ДАЛІ БУДЕ

 

Якуб Новиків-Кшемінський

Юрій Пономаренко

 

      

Коментарі