Приватбанк обмежив кількість переказів з картки на картку до 100 на місяць

  • Жовтень 15, 2021

У прес-службі банку кажуть, що більшість користувачів і так роблять менше переказів.

99,7% користувачів Приват24 роблять перекази для особистих цілей і відправляють чи отримують не більше 100 переказів на місяць.

У рамках законодавства щодо протидії відмиванню коштів та вимог фінансового моніторингу банк обмежив р2р перекази через усі канали.
Встановлюються наступні ліміти на календарний місяць (з 1-го до 30/31-го числа): для відправника: перекази по Україні – 100; міжнародні перекази – 25; для отримувача: перекази по Україні 100; міжнародні перекази – 30
Якщо користувач збирає гроші на карту для благодійності або волонтерства, йому слід звернутися до служби підтримки банку. Після надання документів для такої карти встановлять безлімітний режим.

НБУ забороняє користуватися особистою карткою для здійснення підприємницької діяльності. Потрібно відкрити рахунок фізичної особи – підприємця або особи, яка займається професійною незалежною діяльністю відповідно до чинного законодавства.

Усе частіше українців обманом змушують переказувати гроші на рахунки шахраїв. Останні можуть називати себе співробітниками банку. Одна з таких розмов закінчилась втратою 500 грн. На відміну від справжніх співробітників банків, злочинець говорив російською мовою, звертався до жінки на ім’я.

Коментарі