Шансів добитися зупинки будівництва “Північного потоку-2” практично немає

  • Червень 22, 2021

Позиція американської адміністрації щодо газопроводу залишається гранично ясною в світлі прийнятих рішень щодо санкцій, заявив виконуючий обов’язки помічника глави американського дипвідомства у справах Європи і Євразії Філіп Рікер.

Трубопровід є російським геополітичним проектом.
Він загрожує європейській енергетичній безпеці та підриває безпеку України та інших східноєвропейських країн, включаючи східний фланг НАТО

Рікер уточнив, що будівництво “Північного потоку-2” була закінчено більш ніж на 90%, коли адміністрація США приступила до своїх обов’язків у січні 2021 року. Рікер звернув увагу, що не допустити будівництво газопроводу було складно, в тому числі з новими санкціями.

Вашингтон ввів санкції проти чотирьох російських юридичних осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу від Росії до Німеччини. Йдеться про чотири російські судна.

Газопровід “Північний потік-2” вже фактично добудований. Його поява стала наслідком нерозвинених економічних відносин України з країнами Заходу. Ми активно повинні інтегруватися в європейський економічний простір.

Коментарі