Що відбувалось із листом Януковича

  • Лютий 27, 2018

На суді в «справі Януковича» виступив колишній представник України в ООН Володимир Єльченко, за його словами делегація РФ в ООН сама направила фотокопію листа Януковича російському президенту із підписом від 1 березня 2014 року після того як секретаріат ООН звернув увагу на відсутність підпису під листом.

Але в направленому доповненні до листа пана Чуркіна заява була просто текстом без підпису на відміну від документа, який постпред РФ демонстрував на засіданні

Згідно слів свідка він отримав від прокуратури прохання надати копію документів, після чого звернувся до ООН для їхнього отримання.

4 січня 2017 року я звернувся з дипломатичною нотою до секретаріату ООН з проханням надання фотокопій цих документів, і отримав 6 січня пакет документів, який відправив заступнику міністра закордонних справ Сергію Кислиці та копію в Головну військову прокуратуру України

Єльченко з лютого 2010 року по грудень 2015 року був послом України в Російській Федерації. 9 грудня 2015 року призначений постійним представником України при ООН.

Коментарі