Школи на Київщині закриють на карантин, якщо в них буде вакциновано менш як 80% вчителів, дистанційно уроки не проводитимуть.

  • Вересень 17, 2021

Про це заявив очільник Київської ОДА Василь Володін.
Хочу достукатись до всіх освітян Київщини. Цього року наша область має можливість повноцінно функціонувати навіть у посилених карантинних нормах. Але є умова – працюватимуть тільки ті школи, де вакциновано 80 відсотків працівників. Є всі можливості для того, щоб швидко виправити ситуацію і забезпечити навчання для дітей навіть тоді, коли область переведуть до жовтої зони епіднебезпеки
Якщо до 20 вересня не вакцинується необхідна кількість вчителів, школи зачинять. Такі заходи є вимушеними, оскільки в області почала стрімко зростати кількість Covid-хворих. Також збільшується рівень госпіталізації. Вимога мати 80% вакцинованих у колективі стосується соціальної сфери й бізнесу, наголосив Володін.

Загалом на Київщині серед освітян провели 62 987 щеплень. 27 538 педагогів регіону пройшли повний курс вакцинації, отримавши дві дози препарату.

Україна може перейти в жовту зону карантину 20–21 вересня. У жовтій зоні школи працюватимуть за умови вакцинації 80% учителів. У червоній — якщо щеплення отримали всі педагоги. Заклади громадського харчування, спортзали, театри, музеї та кінотеатри в жовтих регіонах зможуть самостійно визначати — приймати лише імунізованих клієнтів, чи й інших за умови дотримання карантинних правил. У червоних отримають право працювати лише за умови обслуговування клієнтів із зеленим Covid-­сертифікатом.

Коментарі