Шулявський міст знову нагадує про себе

  • Лютий 11, 2018

Рівно через рік, Шулявський міст знову нагадує про себе, про необхідність ремонту чи реконструкції цілої площі.

В лютому 2017 року Шулявський міст частково обвалився і тут же утворились пробки, автомобільний рух поблизу цієї розв’язки практично зупинився. Таке слід було очікувати, адже цей міст є одним із основних шляхопроводів столиці. За словами мера столиці В.Кличко результатом такого є порушення правил експлуатації та міст “втомився”:

Он уже находился в таком состоянии, что время вышло. Мост не был в аварийном состоянии. Но мы видим его состояние – он устал, с одной стороны. С другой стороны, то, что были нарушены нормы эксплуатации – под мостом стояли МАФы, где был пожар. Это следствие нарушения норм эксплуатации. Обследование после пожара было сделано и выводы были такими, что мост может эксплуатироваться

Провели розслідування, чиновників було покарано. Щоб хоч якось виправити ситуацію, міські чиновники заборонили рух вантажних авто по мосту та запропонували варіанти об’їзду, а служби зробили все можливе для того, щоб міст зміг простояти до моменту затвердження проекту ремонтних робіт чи реконструкції цілої площі.

Трохи згодом, проектний відділ, архітектори із близько десяти запропонованих проектів залишили три до яких добавили висновок, що самим оптимальним варіантом є ремонт Шулявського мосту і частину магістралей розмістити на території заводу «Більшовик». Допомогти здійснити задумане погодилась Китайська корпорація доріг та мостів.

З моменту обвалу Шулявського мосту минув рік, а ремонтних робіт чи реконструкцію площі так і не розпочали. Але міст нагадує про себе постійно, як не обвал так провал.

Вечером, 9-го лютого, на дорожньому полотні в сторону Петрівки утворилась яма та вилізла арматура. “Київ Оперативний” у Facebook констатує, що “Вечером (близько 21:00) у п’ятницю на Шулявському шляхопроводі (в сторону Петрівки) утворилася величезна яма, глибиною близько 25 см. За нашими даними, жертвою цього безлабочного ставлення до дороги стали як мінімум 9 автомобілів (з 7 з яких загнуті диски та порвана резина)”

Коментарі