Словаччина запровадила додаткове правило для відвідувачів з України

  • Липень 3, 2021

Якщо вони хочуть в’їхати до Словаччини, то зобов’язані перед цим зареєструватися на спеціальному сайті, повідомили в Держприкордонслужбі.
Словацька сторона повідомила про зміни у порядку пропуску іноземців на свою територію. Відповідно до наданої інформації, особи, які в’їжджають на територію Словаччини з держави, яка входить до “червоного” списку (зокрема, з України), зобов’язані попередньо зареєструватися на веб-сайті https://korona.gov.sk/ehranica
У пунктах пропуску слабкий інтернет, тому там неможливо зареєструватися. Відповідно, людям радять зробити це до поїздки. Wi-Fi на території словацьких пунктів пропуску немає взагалі.

Правило діє також для тих, хто в’їжджає на територію Словаччини потягом через пункт пропуску “Чоп (Страж) – Чієрна-над-Тісоу”. Якщо умову не виконати, то людину не пустять в Словаччину.
Словацькі колеги також інформують, що з 19.00 (середньоєвропейського часу) 05.07.2021 року у громадян ЄС при в’їзді на територію Словаччини перевірятимуть цифрові Covid-картки (через мобільний додаток). Такі картки видаються громадянам ЄС як сертифікат про щеплення, проведення тесту (антиген, ПЛР) або подолання захворювання на Covid-19

Обмежили в’їзд в Україну з країн, де стався спалах штаму “дельта”-коронавірусу. З 2 липня іноземцям та особам без громадянства старше 12 років, які в’їжджають до України з Індії, Великої Британії, Росії та Португалії або перебували на їх території не менше семи днів протягом останніх двох тижнів, треба буде здати експрес-тест на визначення антигена коронавірусу в пунктах пропуску на кордоні.

Коментарі