Створення системи обліку споживачів газу необхідне для підтримки національної безпеки

  • Червень 24, 2018

Народний депутат України та громадський діяч Тетяна Чорновол виступила на брифінгу у ВРУ. Вона розповіла, що прийняття закону про національну безпеку України поставило курс на входження нашої держави до НАТО.

Сьогодні можна говорити про перемогу, ми зробили великий крок в напрямку НАТО, прийнявши закон про національну безпеку та оборону України. Даний закон зроблений заради пришвидшення інтеграції в НАТО України, писався він фактично експертами НАТО. Дуже велика робота була проведена для того щоб узгодити даний законопроект, я дуже дякую за це нашому комітету і керівництву комітету

Проте народний депутат також заявив про недоліки у проекті закону, зокрема про неприйняття правки щодо створення бази споживачів газу. Не створення такої бази може нести загрозу національній безпеці країни.

Проте у цій великій бочці меду є одна велика ложка дьогтю. На жаль в рамках даного закону не пройшла правка за номером 419. Дана правка стосувалася створення єдиної бази споживачів газу. Західні експерти, зокрема із американського посольства вважають, що непрозорий ринок газу в Україні та абсолютно «мутні» умови його продажу несуть загрозу національній безпеці України. Тому ця поправка була підтримана західними експертами в контексті даного закону, проте даний закон проголосований та прийнятий без даної поправки

Нагадаємо, Тетяна Чорновол разом із іншими народними депутатами несли до ВРУ законопроект який дозволить блокувати сайти без рішення суду.

Коментарі