ВАЖЛИВІ НОВИНИ

Бліц-анкета про найулюбленіше

1. Місце в Києві – Люблю гуляти рідним містом. Моє місце сили в Києві це Голосієвський ліс
2. Вид спорту – фітнес
3. Кінофільм – я кіноман, не можу обрати одну картину. З останнього що сподобалось це «Світло в океані»
4. Актор – Anthony Hopkins
5. Співак – Michael Jackson
6. Телепередача – «Зе Интервьюер»
7. Страва – борщ
8. Напій – кефір
9. Вислів – Фрідріх Ніцше … Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішими
10. Анекдот – Тато, а що таке українська політика? Синку, це ніби їхати на велосипеді, в якого немає руля, і він горить ,і все горить і ти у вогні.
Ваше побажання нашим читачам – радійте, любіть, посміхайтеся!!!

Бліц-анкета про найулюбленіше

1. Місце в Києві – Хрещатик
2. Вид спорту – футбол, легка атлетика
3. Кінофільм – «За двома зайцями»
4. Актор – Василь Шукшин
5. Співак – Кріс Рі
6. Телепередача – трансляція спортивних змагань
7. Страва – борщ, вареники, салат з огірків і помідор
8. Напій – червоне сухе вино з Молдови та Грузії
9. Вислів – (мій) Абсолютна істина одна: все, що було і є – правда, все, чого не було і нема – неправда
10. Анекдот – Провідниця запитує у чоловіка, який біжить за поїздом і розмахує руками:
– Чоловіче – ви що, на потяг запізнилися?
– Ні… я його… з вокзалу… виганяю!!!
Ваше побажання нашим читачам – гарного достойного життя відповідно до свого призначення у гармонії зі Світом

1. Чи підтримуєте ви негайний вступ України до НАТО? (Віктор Скворцов, Харків)

Я реаліст і тому люблю оперувати фактами, а не «хотєлками», якими б привабливими вони не виглядали. На сьогодні питання вступу України в НАТО не посилить цю структуру, а навпаки її послабить. Тим паче, що про вступ мова взагалі не йде. Україні НАТО вже одного разу відмовило і створили прецедент, достатньо згадати як у далекому 1954 році бажання приєднатися до НАТО було висловлено УРСР та БРСР, проте не судилося, як то кажуть. В умовах довготривалої загрози з боку РФ, говорити про нейтралітет України точно марно. Питання підтримки постійно буде актуальним і тому постають перемовини про співпрацю і гарантії безпеки для України від інших держав.

2. Як ви гадаєте, чому й досі, вистачає людей, які хочуть надання статусу ще одній мові, як державної в Україні? (Катерина Ільків, Лондон, Велика Британія)

Це питання не втрачає своєї актуальності через те, що не менше третини етнічних українців є російськомовними. Ми є свідками того, що постійно ставляться під сумнів статті Конституції України, в якій мова йде не лише про те, що державною мовою в Україні є українська мова. А й те, що держава має гарантувати і забезпечити вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Мовне питання штучно постійно підігрівається політиками, для того, щоб відволікати суспільство від нагальних і своєчасних проблем. Народ України штучно зіштовхують чолами, аби їх порозбивали на втіху політикам, які роблять свої справи не на користь держави.

3. Зараз готуються зміни до Конституції України. На вашу думку, ліквідація в нашій країні Інституту президента, буде сприяти децентралізації влади і покращенню життя людей? (Костянтин Стрельцов, Київ)

Зараз не йде мова про ліквідацію інституту президенства. Ця інформація не відповідає дійсності.

4. Що ви думаєте про грузинський «політичний десант» в Україні? (Гоча Іванішвілі, Кутаїсі, Грузія)

Це питання широке и багатошарове. По-перше, не всі грузини, які працюють в Україні це команда М.Саакашвілі. Тому ототожнювати всіх з його ім’ям є принаймні не коректним. Одне можна стверджувати напевно, що грузинській команді не вдалося створити «омріяне грузинське чудо» в Україні, ні локальне, ні глобальне. Щодо самої постаті М.Саакашвілі, то П. Порошенко сам себе переграв. Він визнав, що Саакашвілі шоумен і реальних доказів своїх інвектив у нього немає. Але при цьому він мовчки його заохочував мочити конкурентів. Проте думаю, і сам П.Порошенко чудово розуміє, що рано чи пізно М.Саакашвілі розгорнеться і проти нього самого. Така поведінка М.Саакшвілі в присутності ніби як боса – це не повага в першу чергу на адресу самого боса, а не супротивників боса.

5. Чи не жалкуєте ви, що в Україні заборонена діяльність КПУ? (Сергій Фіалко, Луганськ)

На сьогоднішній момент я впевнена, що лівий електорат тільки зріє. Кілька років тому я писала спеціально для РБК статтю, в якій ішлося, що Кабмін Яценюка органічно сам виховує або мобілізує лівий електорат. Я вважаю, що Кабмін Гройсмана у багатьох питаннях послідовно діє тим же курсом, який був раніше. Тобто, йдуть на скорочення все одно пільг, соціальних виплат. Багатьом важко живеться в зв’язку з економічним станом країни. Очевидно, що держава зараз знаходиться не на піку розвитку. Але це зрозуміло. Тому багатьох це не влаштовує, і як раз цей органічно лівий електорат зазвичай в ці моменти якраз зріє. І ось хто буде його підгортати правильно, хто з ним буде працювати, той, напевно, зможе його максимально сильно мобілізувати. Ось про це має думати влада, а не про заборони. Якщо щось в одному місці зникає, то в іншому воно обов’язково з’являється.

6. Шановна Олександро, як Ви оцінюєте готовність України до комплексного, в тому числі і силового, звільнення окупованих територій і що Ви можете порекомендувати з цього приводу? (Андрій Льова, Вінниця)

– Дякую за запитання. Я є прихильником дипломатичного шляху врегулювання цієї погоджуюсь комплексної проблеми. Інформація про те, що президент Фрвнції Е,Макрон хоче зустрітися з членами Нормандського формату до саміту G20 вселяє оптимізм. Я переконана, що жодна війна не назавжди і рано чи піздно сідати за стіл перемовин буде потрібно. Тому маю надію, на те, що крім глави держави і Верховна Рада України надасть свою підтримку.

7. Розташуйте ці телевізійні канали за самим об’єктивним, на ваш погляд, поданням новин, починаючи з найобєктивнішого: 1+1, UA: Перший, ICTV, «Еспресо», «ТРК Київ», 112-Україна, «Інтер», News ONE, «Україна», «24». (Оргкомітет)

Правило, що журналісти мають бути об’єктивними, відомий багатьом ще зі студентської лави. Проте принцип об’єктивності в журналістиці все більше схожий на єдинорога, всі про нього чули, проте ніхто на власні очі не бачив. Журналіст – це найманий працівник, а там де є ціна питання, завжди можна спекулювати об’єктивністю. Популярні, рейтингові ЗМІ перебувають здебільшого у власності не просто олігархів, а безпосередньо політиків. Особливо не важливо провладних або опозиційних. Тому вони наперебій використовують свій медіаресурс для власної користі. Тому читач, слухач, пидписник або глядач має сам критично мислити, отримувати інформацію з різних джерел ,а не наосліп вірить журналістам.

8. Яким ви би хотіли бачити новий закон про вибори народних депутатів до Верховної Ради України? (Олександр Лунько, Херсон)

В Україні були різні виборчі системи і мажоритарні, і пропорційні і змішані ,проте всюди порушувався закон, або ще при написанні шукалися шляхи обходу законодавства. Тому важливий не так сам закон, бо усюди є недоліки і позитиви, а важливе дотримання правил гри усіма учасниками.

9. Україна – одна з найкорумпованіших країн світу. Якщо ввести Суд присяжних і передбачити законодавчо страту, або довічну каторгу за це правопорушення, ми б швидко позбавилися цього жаху? (Олена Хатенко Буча, Київська обл.)

Міф про те що Україна найкорумпованіших країн світу – це пастка ,це кліше, стереотип, який дає дозвіл на будь що. Якщо вас вже назвали грабіжником до того, як ви пограбували і вас заочно засудили за це, то вам же не важливо що про вас подумають після скоєння злочину. Не потрібно тиражувати цей міф. Від нього потрібно відходити і рухатися в сторону правової площини. Суд присяжних не властивий нашій судовій системі ,тому він буде інорідним тілом. Такі зміни треба робити системно , а не домальовувати, крила до коня, пегас може і не вийти.

10. Що зробив Вячеслав Чорновіл для безвізу України? (Дмитро Понамарчук, Київ)

В’ячеслав Чорновіл був одним з титанів українського державотворення. Саме вони поклали душу й тіло у боротьбі за нашу Незалежність. Тому в такому розрізі можна казати, що такі постаті як він наближували день Безвізу як могли.

1. Чи підтримуєте ви негайний вступ України до НАТО? (Віктор Скворцов, Харків)
Під час захисту держави від зовнішньої агресії потрібна не тільки повна мобілізація внутрішніх можливостей, а й повне використання зовнішніх чинників і факторів, особливо найбільш впливових і реальних. Ними в першу чергу є НАТО, стратегічне партнерство зі США та добрі відносини з Китаєм. Війна на сході була б практично неможливою за умови членства України в НАТО.
Підтримую негайний вступ України до НАТО.
2. Як ви гадаєте, чому й досі, вистачає людей які хочуть надання статусу ще одній мові, як державної в Україні? (Катерина Ільків, Лондон, Велика Британія)
Така обстановка зумовлена наявністю кількох категорій таких осіб:
– Безпідставно перекладають особисту проблему на суспільство і зневажають його
– Не розуміють значення мови в житті суспільства та людини
– Добре розуміють значення другої державної мови як інструменту агресії та руйнування всього українського
– Намагаються при допомозі другої державної мови зберегти домінування, як старший брат та перехопити або хоча б частково присвоїти собі державотворчу функцію в Україні
– Зомбовані проти всього українського
Це наслідок багатовікової колонізації України, заборони мови, руйнації шкіл, церкви, традицій, культури, виробничих відносин та менталітету українців, а також невдала державна політика в умовах окупованого інформаційного простору, низький просвітницький рівень серед населення та слабка протидія мовній агресії Московської імперії
3.Зараз готуються зміни до Конституції України. На вашу думку, ліквідація в нашій країні Інституту президента, буде сприяти децентралізації влади і покращенню життя людей? (Костянтин Стрельцов, Київ)
Захист держави від зовнішньої агресії та ведення оборонних дій апріорі завжди вимагає централізації та координації загальних зусиль за єдиним планом з можливістю швидкого реагування на різкі зміни обстановки. Чи здатна на це наша ВР? Ні, навіть теоретично. Взагалі слово «децентралізація» – це невдало підібрана назва процесу який здійснюється. Адже мова йде про подальшу демократизацію суспільних та виробничих відносин на базі розширення відповідальності та можливості реалізації конкретних ініціатив місцевими органами, але в межах стратегічних напрямків центральної влади та Конституції. «Той до ліса, той до біса» не проходить, а під час війни – тим паче.
Отже, питання підіймається передчасно та невчасно і формувалось на підставі бездумного і безвідповідального протистояння окремих політичних лідерів.
4. Що ви думаєте про грузинський «політичний десант» в Україні? (Гоча Іванішвілі, Кутаїсі, Грузія)
«Політичний десант» Грузії в Україні виник і сформувався за потреби прорвати кругову корупційно-політичну поруку, де олігархи створили кишенькові партії у вигляді і лівих, і правих та ін. Мався на увазі період поки «десантники» і місцеві ще не встигли скомпрометувати себе непотрібними зв’язками. Так і сталося, десант свою позитивну роль безумовно зіграв і це ще один доказ того, що між нашими країнами надзвичайно дружні відносини у всіх сферах. Дякуємо. Разом з тим жорстка і напружена ситуація в Україні вичерпала можливості «десанту». Ще раз дякуємо і бажаємо успіхів у будівництві процвітаючої Грузії. За потреби ви завжди можете розраховувати на висадку українського «політичного десанту» в Грузії.
5. Чи не жалкуєте ви, що в Україні заборонена діяльність КПУ? (Сергій Фіалко, Луганськ)
Саму по собі комуністичну ідею відмінити неможливо адже вона вже існує так само як демократична, ліберальна, національна, соціалістична та ін. в тому числі і ті, що Вам і мені не подобаються. Першочерговим завданням насправді була заборона псевдо комуністичної партії Симоненка, яка, використовуючи демократичні засади нашого суспільства, нагло, цинічно, цілеспрямовано і злочинно руйнувала Україну на замовлення Кремля, тормозила розвиток суспільства, нав»язуючи необхідність «руского міра», сталінського Мордору та геноциду національної ідентичності.
Справжню комуністичну ідею після її зґвалтування в СРСР ще ніхто не формулював та й зробити це буде важко на фоні того, що відсталі (з погляду комуністичної ідеї) за своєю політичною організацією монархії розвинутий соціалізм вже побудували.
Жаліти через заборону КПУ, принаймні в наш час – не варто.
6. Шановний Андрію! Якою ви бачите Україну за 10 років і як цього досягти?
(Олександра Решмеділова, Київ)

Наважусь у відведені 1000 знаків
– Україна продовжує стримувати колоніальну агресію Московської імперії консолідованими силами суспільства та міцної армії при допомозі членства в НАТО, стратегічного партнерства зі США, сприятливої політики Китаю та Індії, підтримки світової спільноти та активності української діаспори за кордоном
– Ми асоційований член ЄС з потужними АПК, космічною галуззю, енергетикою, зростаючою ІТ галуззю, загальний обсяг сплати податків сягає 80-85%, рівень життя поступово наближається до середньоєвропейського
– Стрімко розвивається будівельна галузь, докорінно міняючи інфраструктуру. Переробка сміття і відходів стає реальною сировиною для роботи підприємств. Іде відновлення вирубаних лісів, вживаються активні заходи захисту водойм, відновлюється флора і фауна притаманна місцевостям
– Ми президентсько-парламентська держава на засадах українського менталітету, з адміністративно-територіальним представництвом у ВР, де половина депутатських місць – жіночі з переобранням половини парламенту через 2 роки
– Землі наданий статус юридичної особи та українське громадянство. Вона може найматись на роботу шляхом аренди українськими громадянами. Кожному громадянину України віртуально належить 1га чорнозему без права його відчуження чи передачі у спадок, за який з орендаторів автоматично вираховується медичне страхування особи та при потребі гроші на шкільні обіди та відпочинок дітей. Решта суми зараховується на рахунок громадянина.
– Земля і Воля – це наше і ми їх нікому не віддаєм тому, що це первинна матриця нашого менталітету, природна історична базова основа українського існування
7. Розташуйте ці телевізійні канали за самим об’єктивним, на ваш погляд, поданням новин, починаючи з найобєктивнішого: 1+1, UA: Перший, ICTV, СТБ, «ТРК Київ», 112-Україна, «Інтер», News ONE, «Україна», «24». (Оргкомітет)
Шановний Оргкомітет, я з 2012 року практично не користуюсь телебаченням хіба що 1+1 раз у 1-3 місяці випадково. Зрідка дивлюсь футбол, бокс, легку атлетику, художню гімнастику, синхронне плавання та стрибки у воду. Українське радіо, не заважаючи чимось займатись, без напруження зору, психічного навантаження видових сюжетів компактніше, комфортніше, а дуже часто і традиційно майстерніше подає ту ж інформацію. Якщо цієї інформації мені бракує, то користуюсь інтернет-виданнями.
8. Яким ви би хотіли бачити новий закон про вибори народних депутатів до Верховної Ради України? (Олександр Лунько, Херсон)
Технічно обширне питання, але головне принцип. Вибори до ВР здійснюються від адміністративно-територіальних одиниць, тобто від області та обласного центру, це на державному рівні вирівнює в правах і можливостях наші території, а отже і можливості громадян. Кандидати повинні бути прописані чи народились і виросли, чи певний час офіційно працювали у своїй місцевості. Половина депутатських місць жіночі (людський світ влаштований з двох різних, невід»ємних і необхідних одне одному частин). Вибори половини складу ВР відбуваються через 2 роки, інша половина гарантує безперервність відповідальності, повне володіння обстановкою та швидку адаптацію новообраних до напруженої роботи. Депутати мають довідку про здачу ЗНО в обсязі середньої школи з української мови та історії України за період не більше трьох років і при реєстрації в присутності виборчкому від руки і без шпаргалки пишуть власну автобіографію, яка у вигляді фото розміщується під портретом. Не можуть бути зареєстровані кандидати, які служили чи співробітничали, служать чи співробітничають з різного роду органами держбезпеки та зовнішньої розвідки. Програма діяльності кандидата викладається у послідовності розділів Конституції України щоб легко було порівнювати. Щоб підвищити кількість впливових активних людей на місцях чисельність ВР можна збільшити(в Німеччині порядка 700 депутатів), а кількість помічників зменшити. Депутатом ВР можна бути не більше двох каденцій, далі підтримуйте зв»язок з наступниками та впроваджуйте напрацьоване вами на місцях.
9. Україна – одна з найкорумпованіших країн світу. Якщо ввести Суд присяжних і передбачити законодавчо страту, або довічну каторгу за це правопорушення, ми б швидко позбавилися цього жаху? Олена Хатенко (Буча, Київська обл.)
Боротися з корупцією прийдеться завжди і комплексно. Звісно, що на першому етапі, коли потрібно збити полум’я необхідні швидкі та рішучі заходи. В умовах, коли на фронті щодня вбивають наших солдатів, а корупція відверто цьому сприяє або напряму співпрацює з вбивцями ми маємо повне моральне право запровадити, як виняток, смертну кару. Хто в цьому сумнівається нехай перепитає у батьків чи сімей загиблих Героїв. Тому такий варіант має право на розгляд і обґрунтування. Ясно і те, що після закінчення бойових дій на сході ми повернемось до нормального мирного життя, яке передбачає повну відповідність до загальновизнаних норм і правил, котрі виключають таке покарання. Чого найбільше боїться корупція інколи навіть більше ніж смертної кари ? Вона боїться втратити награбоване. На цьому і потрібно базувати політику боротьби з нею – перехід у державну власність майна корупціонерів з подальшим використанням на державні програми чи виставлення об»єктів власності на аукціон.
Ви праві, реформа судової системи не вдалася, роботи непочатий край і поки система не змінена корупція майже повністю захищена і закони про смертну кару та каторгу все рівно діяти не будуть.
Тіньова диктатура суддів – гарант тіньової економіки, корупції та криміналу в Україні. Починати потрібно з неї.
10. Що зробив Вячеслав Чорновіл для безвізу України? (Дмитро Понамарчук, Київ) Вячеслав Чорновіл один з перших українських політиків європейського типу, провідник українського національно-демократичного визвольного рух, був прихильником євроатлантичної інтеграції України. наполягав на вступі України до Ради Європи і став членом української делегації в ПАРЄ. Це і були перші реальні кроки України до євроінтеграції, а відповідно і до безвізового режиму

Шановні друзі! Перед вами другий поєдинок наших рейтингових, товариських баталій, перед неймовірним супертурніром, який стартуватиме восени – чемпіонату України з політики, за участю політичної еліти країни! Сьогодні надзвичайно цікава гра, абсолютно різних людей, але з величезним рівнем інтелекту, досвіду та ерудиції! Сподіваюсь, цей поєдинок доставив вам величезне задоволення! Коментуйте, аналізуйте і визначайте переможця, або присуджуйте нічию. Можете пройтися по кожному запитанню. І виставляйте гравцям свій рейтинг, з максимальних 20 балів для кожного. По совісті, честі, справедливості, попри свої політичні та інші симпатії…
А учасники першого матчу мають такий рейтинг, який вже не зміниться до їх наступного поєдинку кожного: Авігдор Фрейдліс – 16, 250. Дмитро Понамарчук – 15, 125
Чекаємо ваших цікавих коментарів, а свої запитання до наступних ігор ви можете надсилати мені в приватні повідомлення на Фейсбук, або на електрону пошту. Через 72 години після початку гри з моменту її публікації, ми оголосимо цей поєдинок завершеним, підіб’ємо підсумки і оголосимо результат з рейтингом гравців! Дякую учасникам і всім вам за чудову гру і яскраві коментарі. З вами разом ми зробимо політику цікавіше! Цей поєдинок побачать, як мінімум десятки тисяч людей… А зовсім скоро чергова гра, нові емоції та враження гарантуємо!
З повагою голова Оргкомітету Дмитро Нагорний

Scroll Up
error: