У 2019 році до поліції надійшло 20 повідомлень про фейкове мінування київського метрополітену

  • Листопад 7, 2019

Більшість дзвінків про надходить з Росії або окупованих територій Криму та Донбасу. Рідше стаються дзвінки від людей, які мають психічні розлади.

З 2014 року станції метро мінували 200 разів. У таких випадках при необхідності закрити станцію на перевірку проводиться евакуація.

Тимчасовий керівник управління комунікації Нацполіції Оксана Бліщик розповіла, що не реагувати на абсолютно всі мінування правоохоронці не можуть.
Ми не можемо ігнорувати повідомлення про мінування. Неважливо з якої території цей дзвінок надходить, це безпека і життя людей і ми все повинні перевіряти
Бувають випадки, коли з одним і тим же текстом-загрозою надходять десятки листів з різних адрес. Хоча правоохоронці підозрюють, що це ймовірно фейк, все одно повинні перевіряти об’єкти.

Повідомлення про мінування іноді поширюють люди в стані алкогольного сп’яніння, через образи або помсту, або студенти та учні, які бажають зірвати іспити.

У Києві замінували станції метро Золоті Ворота, Червоний хутір, Академмістечко. Надійшов анонімний дзвінок про мінування, повідомила прес-служба КП “Київський метрополітен”.

Коментарі