У Кремлі змінилися правила огляду учасників заходів за участю президента Володимира Путіна

  • Лютий 6, 2020

Крім стандартної перевірки документів, “людина з тепловізором у руках” заміряє у відвідувачів температуру тіла.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook журналіст “Дождя” Антон Желнов.
І про епідемію. У Кремлі тепер додалася нова процедура перевірки – людина з тепловізором в руках, яка заміряє вам температуру
Інші журналісти також повідомляли про нововведення. Одними з перших з надзвичайними заходами зіткнулись ті, хто прибув 6 лютого в Кремль на засідання ради з науки і освіти.

Прес-секретар президента Дмитро Пєсков підтвердив російському виданню “Вести”, що у Кремлі вжили додаткових заходів обережності проти коронавірусу. За його словами, перевіряються всі учасники публічних заходів. А тепловізор – запобіжний засіб.

Однак віце-прем’єр Тетяна Голікова заявила, що тепловізор на вході в Кремль не пов’язаний з коронавірусом. За її словами, його застосовують через епідемію сезонного грипу.

Наприкінці січня в Росії виявили два перші випадки зараження коронавірусом 2019-nCoV. Його діагностували у двох громадян Китаю, які перебувають в Забайкальському краї і Тюменській області.

Загалом, станом на день 6 лютого, повідомляють про 28 273 офіційно підтверджених випадків інфікування коронавірусом 2019-nCoV та 565 летальних випадків.

Коментарі