У Києві на початку червня перекриють рух по центральній вулиці Хрещатик

  • Травень 27, 2019

Це пов’язано зі святкуванням Всесвітнього дню захисту дітей. Відбудеться патріотично-молодіжна акція “За сім’ю і дітей”.
Організатори кажуть, що акція ставить перед собою завдання зміцнення сімейних цінностей, підвищення ролі сім’ї в очах молодого покоління. А також популяризацію здорового способу життя та національно-патріотичне виховання молоді.
Так, вулицю Хрещатик перекриють для автівок на два дні. Обмеження почнуться з півночі 1 червня і триватимуть до 23:59 2 червня. Про це пише прес-служба КМДА.
Як зазначається, на цей період буде заборонено рух для всіх видів транспорту від Майдану Незалежності до вулиці Прорізній.
Водночас для проведення цієї акції буде потрібно звести конструкції і встановити обладнання. Ці роботи почнуть 31 травня на пішохідній частині Хрещатика з 12:00, а завершать – о 10:00 1 червня. Розбиратимуть їх з 22:00 2 червня до 12:00 3 червня.
У Києві відкрили частково скляний пішохідно-велосипедний міст між Хрещатим парком і Володимирською гіркою.

На церемонії відкриття були мер столиці Віталій Кличко і його брат Володимир. Вони разом пострибали на мосту, тим самим протестувавши скляну підлогу на міцність.

Коментарі