У Києві всі сім операторів прокату електросамокатів знизили граничну швидкість до 20 км/год

  • Липень 13, 2021

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов.
Окрім зниження граничної швидкості, уже чотири оператори повноцінно запровадили зони обмеження швидкості до 14 км/год і зони повної заборони руху. Система виконує такі дії автоматично, опираючись на GPS-сигнал. Інші три оператори мають налагодити карти найближчим часом

Він додав, що оператори вже частково промаркували самокати номерними знаками. Номери наносяться з обох боків труби керма у форматі “літера й чотири цифри”. Кожен оператор має свої унікальні серії: Bolt – A, В, С. Jet – J, Е. BikeNow – N. Kiwi – K. Scroll Bird – O, S. Zelectra – Т, Z. Vzhooh – V.
Місто вже отримує перші великі дані й теплові карти від операторів щодо інтенсивності руху прокатних самокатів на вулицях і найпопулярніших місцях для старту-фінішу. Надалі ці дані використають для оптимізації маршрутів громадського транспорту
Також чиновник просить повідомляти про випадки перевищення швидкості електросамокатів йому на пошту – usov.kostiantyn@kmr.gov.ua.

У червні цьогоріч КМДА й оператори прокату електросамокатів у Києві підписали меморандум про співпрацю. Серед нових обмежень – зменшення максимальної швидкості з 30-35 км/год до 20 км/год, запровадження зон заборони пересування та залишення самокатів, упорядкування точок ранкового старту, маркування кожного самокату, страхування користувачів. Станом на 13 липня всі оператори виконали першу вимогу.

Коментарі