У Києві запровадили нові обмеження на період карантину

  • Березень 21, 2020

Заборонили користуватися дитячими і спортивними майданчиками, а також зобов’язали аптеки та магазини приймати по одному покупцю на 10 кв.м. Про це йдеться у протоколі засідання постійної комісії ТЕБ та НС за 21 березня.
Районним в місті Києві державним адміністраціям, комунальному об’єднанню “Київзеленбуд”, ГУ Національної поліції України у м. Києві забезпечити проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи щодо заборони користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях
Також у цьому протоколі існує низка доручень щодо громадського транспорту, який припинить роботу у Києві від 23 березня. Зазначається, що в кожній одиниці транспорту мають бути не менше двох поліцейських, які перевірятимуть наявність спеціального квитка для проїзду, посвідчення особи та засобів індивідуального захисту.

Комісія запровадила і нові обмеження для аптек і продовольчих магазинів.
Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), керівникам мережі продуктових магазинів та аптек забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості 1 особа на 10 м2 та забезпечити заходи щодо дотримання санітарних норм
Також було доручено Департаменту охорони здоров’я КМДА забезпечити “госпітальну базу” на 1000 осіб, а Державній прикордонній службі – повідомити про усіх жителів Києва, які прибули з-за кордону від 10 березня.

Із неділі, 22 березня, у Києві зупиняють пасажирські перевезення. Обмеження не стосуватиметься працівників екстрених служб, аптек та продовольчих магазинів. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Коментарі