У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення задумалися про можливість регулювання YouTube та інших ОТТ-платформ

  • Листопад 7, 2019

Мова йде не тільки про YouTube, але і про інші ОТТ-платформи в пакетах преміум. На платформах при наданні послуг на замовлення може теоретично розміщуватися будь- який протиправний контент. Від розпалювання ворожнечі до закликів повалення конституційного ладу. В таких умовах його регулювання вкрай необхідно
Говорить заступник голови Нацради Уляна Фещук.

Як регулювання може вплинути на роботу популярних стрімінг-платформ на зразок Netflix поки невідомо — деталі законопроекту ще розробляються.

Сервіс Netflix може стати жертвою регулювання від Нацради через те, що там представлений локальний російський контент, наприклад — серіал “Троцький”. Крім того, на платформі доступний український серіал “Нюхач”, який заборонено в Україні.
Журналісти вихоплюють слова з контексту. Зараз йде обговорення про те регулювати чи ні. А якщо регулювати, то як. Які ризики, ефективність цього процесу, користь і чи є вона
Законопроєкт, в рамках якого будуть прописані умови регулювання ОТТ-платформ має бути опублікований і винесений на розгляд Верховної Ради на початку грудня цього року.

Вінницький таксист-переселенець Андрій Турко у власній автівці облаштував караоке.
У його плей-листі — сотні тисяч пісень. Купує їх через спеціальний додаток. Ролики зі співучими пасажирами — Андрій завантажує на youtube. Перед тим запитує дозволу.

Коментарі