У ВР з ініціативи президента Володимира Зеленського зареєстрували законопроект про покарання за незаконне збагачення чиновників

  • Червень 3, 2019

Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів” №10358 розміщено на сайті паралменту.
Як зазначається, законопроектом пропонується доповнити Кримінальний кодекс України положеннями, що встановлюють кримінальну відповідальність за набуття особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, активів, вартість яких більш ніж на 12 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує її законні доходи.
Також у законопроекті йдеться про те, щоб на законодавчому рівні вирішити питання щодо забезпечення належного функціонування інституту стягнення необґрунтованих активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Ініціатором проекту закону є президент України Володимир Зеленський.

Президент України Володимир Зеленський наголошує на важливості боротьби з контрабандою та вимагає від СБУ впродовж 2 тижнів продемонструвати перші результати роботи. Про це він заявив на зустрічі з т.в.о. голови СБУ Іваном Бакановим.

Коментарі