У ВРУ створять робочу групу з урегулювання спірних питань щодо допуску народних депутатів попередніх скликань до адміністративних будівель парламенту

  • Лютий 6, 2020

Групу створили за дорученням спікера Дмитра Разумкова.

За результатами роботи групи внесуть відповідні зміни до “Порядку забезпечення державної охорони адміністративних будинків, споруд і службових приміщень Верховної Ради України та допуску до них”.

31 січня спікер підписав розпорядження, за яким серед осіб, яким дозволено вхід у кулуари парламенту (перший, другий і третій поверхи поза сесійною залою), немає депутатів попередніх скликань, хоча раніше вони мали право перебувати там.

Депутатам попередніх скликань дозволено приходити у дні пленарних засідань лише до гостьової ложі балкона зали засідань Верховної Ради.

Крім того, новий порядок забороняє проходити в будівлю ВР не лише зі зброєю, але й із плакатами, гучномовцями, господарськими сумками, а також у балаклавах.

Сьогодні Верховна Рада у другому читанні розглядає законопроект про обіг земель сільськогосподарського призначення. Пропонується, що купувати землю зможуть лише громадяни України, компанії, засновані українцями, держава та місцеві громади.

Коментарі