Українська спортивна драма “Пульс” здобула 4 номінації на міжнародному кінофестивалі в Полсоні штату Монтана

  • Грудень 3, 2020

За найкращу режисуру, фільм, актора та актрису. Режисер – Сергій Чеботаренко.

Юна українська легкоатлетка Оксана живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Внаслідок автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Не збирається здаватися та прагне довести, що на шляху до справжньої мрії не існує перешкод, за сюжетом.

Сюжет заснований на реальній історії української спортсменки, легкоатлетки, Паралімпійської чемпіонки 2008 року, п’ятикратної срібної та бронзової призерки літніх Паралімпійських ігор 2008, 2012 і 2016 років – Оксани Ботурчук.

Головну роль виконала Наталія Бабенко. Тренера дівчини втілив Станіслав Боклан. Також знялись Вікторія Левченко, Наталія Доля, Олександр Кобзар, Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв, Роман Ясіновський, Максим Самчик, Сергій Лузановський, Дар’я Баріхашвілі.

Українську прем’єру запланували на 2021-ий.

Український продакшн Radioaktive Film, який працював над серіалом від HBO “Чорнобиль”, зніме повнометражний фільм про авіаконструктора Ігоря Сікорського.

“Років 20 тому я гуляв з другом по вулиці Ярославів Вал. Він сказав: “Тут народився чоловік, який створив перший вертоліт”. Я запам`ятав це на все життя, – каже Сергій Чеботаренко, автор ідеї та режисер. – У березні під час карантину почав досліджувати цю тему. Зв’язався з КПІ, потім з музеєм української діаспори. Читав мемуари пілота-випробувача, який працював з Сікорським. Для фільму обрав початковий період: створення першого функціонуючого вертольота з 1938 по 1945 рік”.

Коментарі