Україну із робочим візитом відвідав президент Німеччини

  • Травень 31, 2018

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр відвідав Україну із робочим візитом, також він зустрівся із президентом України якому подякував за теплу зустріч та наголосив на важливості євро інтеграційного шляху нашої держави та підкреслив її важливу роль в майбутньому.

Я хочу подякувати пану президенту який разом із погодою забезпечили мені теплий прийом. Також хочу подякувати вам за теплий прийом який я бачу зараз тут у Києві. Також спасибі за те, що я перший гість який побував у цьому новому відреставрованому палаці. Також хочу наголосити на тому, що я не вперше в Києві, я і раніше багато разів бував тут. Також я хочу підкреслити що я також разом із вами переживав останні сторінки новітньої історії України

Також президент Німеччини під час спільної прес-конференції повідомив громадськість про причини свого візиту до України.

Я хотів би сказати те, що не можна оминути, а саме, один із важливих приводів мого сьогоднішнього візиту до Києва та до України полягає в тому, що ми святкуємо німецько-український рік, про який ми домовлялися

Нагадаємо, під час візиту німецького президента до України відбулося вбивство російського журналіста Аркадія Бабченко. Німецький президент не залишився осторонь цієї події та коментуючи її заявив, що ця новина приголомшила його, і він вимагає повного розслідування вбивства.

Коментарі