Усик похвалив Шарія та відкинув пропозицію стати героєм України

  • Серпень 2, 2018

Український боксер та переможець всесвітньої серії боксу Олександр Усик провів прес-конференцію в ході якої розповів про своє ставлення до Шарія. Він розповів, що він старається не зважати на ті негативні коментарі які люди говорять щодо його роботи та його політичної позиції.

Анатолій красавчик, до речі. Я бачив, як він там «розтикує» їх. Я взагалі не реагую на те, що говорять ті люди, які говорять погані речі або хороші. Тим, хто говорить хороше, я дуже сильно вдячний. Взагалі, намагаюся не читати нічого, що пишуть. У моїх близьких є група, де вони скидають всі ці гидоти. Там йде «гон» над усім цим. А реагувати на те, що якийсь діяч збирається зробити офіційний запит на те, щоб я дав йому відповідь на те, скільки заробляю, скільки податків плачу, не збираюся

Також боксер відреагував на пропозицію щодо надання йому звання героя України, він попросив людей які піднімають дане питання просто не заважати йому робити справу яка йому подобається.

Звання героя? Не потрібні мені ніякі зірки. Для свого народу, для певної кількості людей своєї країни я і так є героєм. Мені не потрібні для цього якісь регалії. Тому що я нічого у вас не прошу. Я прошу просто не заважати мені йти тим шляхом. Яким мене веде всевишній. Не заважайте, це найкраща підтримка для мене

Нагадаємо, після перемоги Усика в Москві деякі українські політики дорікнули йому в тому, що після виступів українських спортсменів в Росії важко доводити світу російську агресію на території України.

Коментарі