В Україні оновили карантинні зони в залежності від епідеміологічної ситуації в регіонах

  • Вересень 3, 2020

Червону зону розширили через погіршення ситуації з коронавірусом. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов.

Так, до червоної зони карантину ввійшли:

– Івано-Франківськ, Коломию, Калуш, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області;
– Біляївку, Ізмаїл та Болградський район Одеської області;
– Дубно та Костопільський район Рівненської області;
– Тернопіль, Бережани та Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони Тернопільської області;
– Великобурлуцький район Харківської області;
– Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький та Сторожинецький райони Чернівецької області;
– Бобровицький район Чернігівської області.

Як зазначається, нове зонування почне діяти з 7 вересня.

У червоній зоні забороняється робота громадського транспорту, закриваються навчальні заклади, в тому числі дошкільні та школи. Дозволяється тільки висадка пасажирів з транспорту, який курсує транзитом, і з міжобласного транспорту.

У помаранчевій зоні заборонена діяльність засобів розміщення (готелів, туристичних баз тощо.), крім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів в нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори. Масові заходи можна в кількості 1 людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 осіб.

У жовтій зоні не можна відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризового втручання.

В зеленій зоні діють наступні обмеження перебування в громадських будівлях – лише у масках або респіраторах; проведення масових заходів із розрахунку не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри можуть працювати з заполненностью на 50%, перевезення пасажирів в громадському транспорті здійснюється тільки на сидячих місцях.

Місто Київ та ще 16 областей на 3 вересня не готові до послаблення карантину. З оновленого списку вибула Полтавська область.

Коментарі