В Україні запускають трансляцію курсів із підготовки до ЗНО під час карантину

  • Березень 17, 2020

Розпочинають із лекцій з української мови та літератури, біології, математики та історії України.

Транслюватимуть дистанційні курси зі шкільних предметів на телеканалі “Рада” та YouTube-каналі Міністерства освіти.

Перша передача вийде в ефір з 18:30 до 21:00 у вівторок 17 березня.
Карантин ніколи не сприяє якісному навчанню. Учні випускних класів особливо через це страждають. Саме тому з ініціативи Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій ми хочемо нагадати про те, що існують якісні онлайн-інструменти підготовки до ЗНО. Ті, хто мають якісний інтернет, зможуть ознайомитися з уроками під час трансляцій та швидко вибрати для проходження найкращий для себе курс. Ті, хто не мають якісного підключення, зможуть дивитися уроки на ТК “Рада”
Відзначила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Для трансляцій використовуватимуть контент студії онлайн-освіти EdEra, ресурсу для освіти вчителів Prometheus, інтернет-платформ BeSmart та Освіторія.

Транслюватимуть передачі двічі на день. З середи по п’ятницю 08:00 до 09:00 та з 18:30 до 21:00. У суботу та неділю з 10:00 до 20:00 з невеликими перервами. Загальна тривалість трансляцій у вихідні дні буде 6,5 години на день.

Учителька з Рівного Катерина Островська створила карткову гру для вивчення наголосів в українській мові.

Вона викладає українську мову та літературу в Рівненській гуманітарній гімназії. Гра називається “Наголоси́ на́голоси”. Створила її передусім для школярів, які готуються до ЗНО.

Коментарі