Вчені змоделювали подальше поширення коронавіруса по інших державах світу

  • Лютий 8, 2020

Звіт належить групі дослідників з Університету Гумбольдта в Берліні та Інституту Роберта Коха, яка спирається на дані про авіаперевезення.

Найбільшому ризику підлягає Японія. Після неї йдуть Південна Корея, Гонконг і Сполучені Штати. У Росії, швидше за все, буде більше заражених людей, ніж в Індії. Найвразливішою країною в західній Європі є Німеччина, а Ефіопія – єдина африканська країна на південь від Сахари, що потрапила в топ-30 країн, заражених вірусом.
Це не стільки інструмент для кількісних прогнозів … Посадові особи і політики в галузі охорони здоров’я повинні розвивати інтуїцію, тому що цей вірус є чимось невідомим. Моделі можуть допомогти вам розвинути інтуїцію
Учені ще не дійшли висновку, чи можуть люди з коронавірусом, у яких немає симптомів, передавати інфекцію.

З’явилися перші жертви коронавірусу серед іноземних громадян – померли громадяни США та Японії. 60-річна американка до зараження коронавірусом мала проблеми зі здоров’ям. Коли хвора була госпіталізована – не повідомляється. У Сполучених Штатах зафіксовано 12 випадків захворювання, однак смертельних випадків не було, повідомляє ТСН з посиланням на New York Times.

Коментарі