Верховна Рада призначила міністром економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка

  • Березень 17, 2020

За проголосували 243 народних депутати. Підтримали фракції “Слуга народу”, групи “За майбутнє” і “Довіра”.
Системні речі, які необхідно робити. Насамперед бачу продовження політики дерегуляції. зменшення тиску на бізнес різноманітних структур і органів. І взагалі ідеальна ситуація, щоб бізнес мінімально спілкувався з державою, а займався забезпеченням робочих місць і створенням виробництва, експортом продукції
Заявив Петрашко.

Також він сказав:
Україна і світ входять у дуже складну економічну ситуацію. Криза завжди стається через непередбачувані фактори. Таким фактором став коронавірус. І насправді будемо бачити основні результати не зараз, а через 3-6 місяців. Це перший раз, коли світова криза спричинена не фінансовими факторами, а буде промислова і сервісна.
Євросоюз, США, Україна постраждають у сфері виробництва

Новопризначений міністр назвав пріоритети.
Підтримати українського виробника, коли ринки будуть закриватися. Допомогти малим, середнім, великим бізнесам зберегти робочі місця, заробітну плату.
Друге – створити умови, щоб український бізнес в Україні відчував себе добре. Тоді буде приплив іноземних інвестицій

З 2013 року Петрашко працював в агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка.

У 2007-2013 рр – працював у компанії “Тройка Діалог Україна”, де очолював інвестиційно-банківське управління і був керуючим директором, а потім став на чолі департаменту корпоративного бізнесу в “Сбєрбанку Росії”.

До Ігоря Петрашка Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства керував Тимофій Милованов. Його разом з урядом на чолі з прем’єром Олексієм Гончаруком звільнила Верховна Рада.

Коментарі