Від всіх нас залежить, чи гідні ми мати власну державу

  • Вересень 9, 2019

Я зараз напишу річ, яку в нас бояться публічно обговорювати, але від цього залежить наш суверенітет.

Від війни стомились всі. І саме цей фактор може зіграти зараз проти державності України. Бо припинення вогню, який виснажив всіх нас, почали помилково сприймати за припинення війни.

Саме зараз суспільство у такому стані, коли час запускати кампанію – все заради припинення вогню. І її запустять – мені так здається. Якщо нова влада не захистить Україну від інформаційних спецоперацій Кремля.

Нам запустять в інформпростір “людське обличчя” ворога і меседж про те, що заради миру та людського життя можна й поступитись чимось.

І тоді перед багатьма з нас постане величезна спокуса – а може й, справді, поступитись на умови Кремля, зрештою, мир і життя людей – найвища цінність.

От чим ви готові поступитись заради припинення вогню?

А заради послаблення контролю РФ над окупованою частиною сходу?

Про настрої в нашому суспільстві знають і в нас, і на заході, і в РФ – і їх враховують

Від вашої відповіді та від вашої позиції і буде залежати – колонія ми чи суверенна держава.

Бо ваші погляди соціологи заміряють щодня. Про настрої в нашому суспільстві знають і в нас, і на заході, і в РФ – і їх враховують.

Тому, думайте. Бо від всіх нас залежить, чи гідні ми мати власну державу. Це на тлі людського життя – 5 років величезний термін, а на тлі історії становлення державності – це мить. Мить, яка може бути як початком, так і кінцем величної історії.

Анна Маляр

Коментарі