Володимир Зеленський розповів про сфери співпраці України та Еміратів

  • Лютий 14, 2021

Загальний обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною й Еміратами у 2019 році склав 1 млрд 65 млн доларів США. Головними експортними позиціями України в ОАЕ, за словами глави держави, поки що залишається продукція агропромислового комплексу та металургії.
Дійсно, Україна може й стане гарантом продовольчої безпеки Еміратів. Українські чорноземи відомі в усьому світі, ми – серед світових лідерів за експортом пшениці, кукурудзи, ячменю. Також ми прагнемо і працюємо над тим, щоб високотехнологічні товари, які мають високу додану вартість, почали переважати у нашій структурі торгівлі. Україна має відповідні технології, і за допомогою інвестицій з боку ОАЕ ми можемо створювати таку продукцію для власних потреб і для постачання на ринки третіх країн
Він додав, що такою високотехнологічною сферою може бути космос. Україна має певні досягнення у космічній сфері: успішна місія “Надія”, і, маючи одного з визнаних світових лідерів у цій галузі, КБ “Південне”, може спільно розширити можливості в галузі космосу.

Президент Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою прибув до Об’єднаних Арабських Еміратів. В ОАЕ вони перебуватимуть з офіційним візитом 14-15 лютого.

Коментарі