Вийшов трейлер щорічного міжнародного Манхеттенського фестивалю короткометражних фільмів

  • Серпень 17, 2019

Пройде в українських кінотеатрах із 26 вересня до 6 жовтня.
Це найбільший інтерактивний кінофестиваль. Охоплює понад 350 міст із різних країн. Щороку збирає заявки від режисерів з усього світу і у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців шляхом голосування визначає міжнародна аудиторія протягом тижня. Захід покликаний шукати нові таланти в кінематографі і дати їм можливість проявити себе.
Уперше фестиваль відбувся 1998 року в окрузі Манхеттен, Нью-Йорк, США.
В Україні Манхеттенський кінофестиваль представляє компанія “Артхаус Трафік”. Цьогоріч українські глядачі у 13-й раз зможуть приєднатися до вибору найкращої короткометражки року.
Слоган заходу – “Один світ – один тиждень – один фестиваль”.

Торік Манхеттенський фестиваль пройшов у 32 кінотеатрах України. Дев’ять короткометражних стрічок, які потрапили до списку фіналістів, протягом тижня оцінили 6373 українських кіноманів.
У симпатіях щодо фільмів українці виявилися солідарні з глядачами з усього світу – їхнім фаворитом стала картина “Два незнайомці, які зустрічаються п’ять разів” британського режисера Маркуса Марку. Розповідає про двох чоловіків, які зустрічаються у ключові моменти своїх життів. Із часом їхній початковий конфлікт поступається місцем співчуттю та дружбі, за сюжетом.
Найкращим актором визнали Фелікса Греньє, який виконав головну роль у канадській стрічці “Хижак”.

Коментарі