Як ВМФ України повів себе в Криму

  • Лютий 13, 2018

Сергій Гайдук віце-адмірал та колишній головнокомандувач військово морськими силами України розповідаючи про причини через які Україна втратила Крим розповів що 28 лютого 2014 року адміралу Березовському запропонували очолити ВМС України, а через два дні він зрадивши присязі перейшов на бік окупантів. Також він розповів про певні дії керівництва які могли викликати прискорення реакції Росії.

23 лютого 2014 року на територію Чорноморського флоту заїхали декілька автомобілів в супроводі ДАІ, і того самого вечора вони залишили територію бази, на мою думку дана колона була використана для супроводу офіційних осіб, я невпевнений що це був Янукович, проте підозрюю про це
Читайте також Могильов розповів як відбувалося захоплення Криму
Щодо супротиву який чинили службовці військово-морських сил України то станом на 24 лютого в Криму були кораблі та батальйони морських піхотинців які чинили опір залишаючись вірними присязі Українському народу та чекаючи команди та рішень щодо подальших дій.

На великому десантному кораблі «Костянтин Ольшанський» за період захисту корабля, відповідно до записів у вахтенних журналах, було використано 1600 гранат. На морському тральщику «Черкаси» було використано 130 гранат, певна кількість набоїв

Нагадаємо що за словами гайдука він керував Флотом в Криму в режимі мобільного зв’язку, так як інші канали для передачі даних було втрачено.

Коментарі