Які закони прийматиме ВРУ протягом тижня

  • Червень 20, 2018

На засіданні погоджувальної ради виступив народний депутат України та голова БПП Артур Герасимов. Він звернув увагу на питання прийняття двох законів які забезпечать повноцінний запуск антикорупційного суду, ці два законопроекти є технічними і можуть бути проголосовані під час найближчого сесійного тижня.

Ви знаєте залишилось проголосувати іще за 2 технічні законопроекти, перший це про запуск Антикорупційного суду, він буде внесений уже завтра та визначений як невідкладний. Також необхідно проголосувати іще за внесення змін до закону «Про судоустрій та статус суддів». Шановні колеги я звертаюсь насамперед до вас із проханням, щоб комітет в середу розглянув дані законопроекти і уже в четвер ми проголосували їх у ВРУ

Також під час засідання була піднята тема щодо прийняття закону який має зменшити можливості впливу силових структур на бізнес.

Прийняли так званий закон «Маски шоу стоп», я наведу вам лише кілька цифр, щодня в Україні відбувається 273 обшуки. Протягом кількох останніх років кількість цих обшуків збільшилася в 4 рази, в 2014 році їх було 67 тисяч дозволів на проведення обшуків і арешт майна, в 2015 уже 75 тисяч, в 2016 уже 96 тисяч обшуків. В 2017 році відбувалось близько 100 тисяч обшуків, якщо подивитись то за зверненнями державних правоохоронних органів та фіскальних служб судді видають рішення на проведення арештів обшуків і так далі за 10-15 секунд

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко вніс на розгляд ВРУ закон «Про утворення вищого антикорупційного суду» як невідкладний.

Коментарі