З 29 по 31 серпня в столичному Кінопарку пройде захід “Кіно та подорожі під відкритим небом”

  • Серпень 28, 2019

В рамках днів кіно можна буде подивитися такі хіти, як “Вікенд у Парижі” або “Джунглі”, а також нішевий короткий метр.
Фестиваль відкриє документальна картина, знята Роном Фріке “Самсара”. У цьому фільмі режисер переносить глядача в найрізноманітніші точки земної кулі. Священні родючі землі й спекотні пустелі, прославлені святі місця і промислові центри, зони стихійних лих, повеней, ураганів, землетрусів, або навпаки — спокійні континенти. Цей проект знімався у 25 країнах протягом майже 5 років.
Ми вирішили організувати дні кіно про подорожі, щоб навіть знаходячись в Києві ми всі змогли зануритись в атмосферу пригод, пережити разом з героями їхній шлях і розвиток, які неодмінно дає кожна мандрівка. Фільми підібрані не випадково для того, щоб розповідати людям, що типове “галопом по Європах” і “побачити 10 країн за 10 днів” – це не єдиний спосіб подорожей
Розповідають організатори з команди DREAM Hostels.

Фільми програми стосуються складних викликів під час подорожей, таких як подолання джунглів, неймовірних дистанцій пішки й підкорення вершин. Інша ж частина стрічок спрямована на зміни мислення під час подорожей. Фільми про занурення в культуру і традиції різних народів, про можливість залишитися в одному місці, щоб зрозуміти, як влаштоване життя в іншому мегаполісі або чужій країні, про спроби приміряти на себе звичаї та звички місцевих жителів.

В рамках цього заходу відбудуться зустрічі з досвідченими мандрівниками, які розкажуть про свій досвід знайомств з містами та країнами, а також про свою філософію подорожей.

Вхід на захід – вільний.

DREAM Hostеls – найбільша мережа хостелів в Східній і Центральній Європі, заснована в Києві у 2011 році. Сьогодні компанія представлена у Варшаві, Братиславі, Празі, Києві, Львові, Одесі, Полтаві, Запоріжжі та Рахові. Крім того, DREAM Hostels є амбасадорами культури slow travel в Україні. Slow travel – це про подорожі без поспіху, страху пропустити усі “must see” місця та отримання досвіду місцевого жителя.
Кінопарк – громадська організація, яка з 2015 року проводить щотижневі покази кіно просто неба в Солом’янському ландшафтному парку. Кінопокази стабільно проводяться по 3 дні на тиждень з четверга по суботу о 21:00.

Коментарі