Загороднюк під час Мюнхенської конференції з безпеки підняв питання партнерства з НАТО

  • Лютий 16, 2020

Міністр оборони України Андрій Загороднюк під час Мюнхенської конференції з безпеки озвучив сподівання Києва отримати військово-політичну підтримку Німеччини в питанні набуття Україною статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

Загороднюк подякував міністерці оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер за зусилля ФРН у припиненні агресії РФ проти України та відновлення територіальної цілісності у рамках “нормандського формату”, повідомляє пресслужба Міноборони.

Міністри обговорили перспективні напрямки двостороннього співробітництва. Загороднюк запросив Аннегрет Крамп-Карренбауер відвідати Україну з візитом.

Міністр оборони України окремо зустрівся в Мюнхені з головою Міноборони Фінляндії Антті Кайкконен.
Сторони розглянули перспективні напрями співпраці між оборонними відомствами двох країн. Акцентувалася увага на питаннях протидії гібридним загрозам
Йдеться у повідомленні Міноборони.

Голови міністерств обговорили подальшу співпрацю України та Фінляндії в підготовці військовослужбовців до участі в миротворчих місіях, спільну участь в міжнародних військових навчаннях та операціях з підтримання миру і безпеки, співпрацю в галузі військової освіти і професійної підготовки військовослужбовців.

Українська влада веде переговори про повернення 200 ув’язнених Росією українців. Після “нормандського” саміту в Парижі кількість жертв серед українців спершу знизилася, проте згодом вона знову зросла у січні. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час українського ланчу в Мюнхені.

Коментарі