Запрацював другий пакет санкцій США проти Росії через отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в британському Солсбері

  • Серпень 26, 2019

Нові обмеження допускають, що США можуть перешкоджати РФ у наданні будь-яких позик, фінансової або технічної допомоги від міжнародних інститутів (МВФ або Світового банку).
Документ оприлюднила офіційна представниця Держдепу Морган Ортагус.
Окрім того, банкам США забороняється надавати будь-які позики або кредити Росії. Усі обмеження будуть діяти щонайменше 12 місяців.
Обмеження також стосуються ліцензування експорту товарів і технологій, яке контролює міністерство торгівлі США в рамках боротьби з поширенням хімічної та біологічної зброї.
Президент США Дональд Трамп підписав відповідний указ на початку серпня. Перед цим лідери комітету Палати представників Конгресу США по закордонних справах закликали Трампа запровадити другий пакет обмежень.

Комітет Сенату США з міжнародних справ схвалив законопроект, який має накласти санкції щодо компаній та осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу “Північний потік-2”. Його підтримали 20 із 22 представників комітету.

Коментарі