Запровадження надзвичайного стану, та ще й у неконституційний спосіб навряд чи зможе зупинити поширення коронавірісу

  • Березень 20, 2020

При цьому режим надзвичайного стану завдасть нищівного удару по економіці країни, яка й так вже знаходиться у глибокій кризі.

Про це у своєму відеозверненні заявив п’ятий президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко. Він зазначив, що у президента Володимира Зеленського більш ніж достатньо повноважень, аби управляти державою в умовах кризи.
Надзвичайний стан – це комендантська година, цензура, продовольчі картки – навряд чи вже зупинить вірус. А от економіку – покладе остаточно, доведе до стану клінічної смерті. І у нас врешті-решт забракне ресурсів на боротьбу з корона- та іншими вірусами, на зарплати, пенсії тощо
А влади у цього Президента і так вдосталь – набагато більше, ніж у будь-кого з попередників
Він наголосив, що партія “Європейська Солідарність” виступає за мораторій на внутрішньополітичну боротьбу. Однак і влада має відмовитись від планів під прикриттям коронавірусу протягнути сумнівні і небезпечні для національних інтересів України рішення.
Зустрічна вимога до влади – утримуватися від ухвалення сумнівних рішень, які викликають поляризацію та напругу у суспільстві, розколюють його. На кшталт ідеї підживити дніпровською водою російські військові бази в Криму. Або протоколу про легітимізацію російської окупаційної влади на Донбасі, остаточне підписання якого намічене на 25 березня

Коментарі