Заступником директора Укроборонпрому може стати колишній депутат Верховної Ради Мустафа Найєм

  • Вересень 3, 2019

За Петра Олексійовича Укроборонпром був одним із найважливіших корупційних розсадників. Замість того, щоб геть його ліквідувати, у Зе-команді вирішили Укроборонпром “вичистити”, реформувати й оптимізувати. Для чого гендиректором призначили Айвараса Абромавічуса. Незабаром за його ініціативою був створений номінаційний комітет і залучені іноземні консультанти з підбору топ-менеджерів. Завдання було знайти команду для ключових напрямів: фінанси, закупівлі, управління активами. Також на низку нових функцій, які необхідні для швидкого запуску процесів трансформації всередині УОП
Повідомляє шеф-редактор LB.ua Соня Кошкіна у Telegram-каналі.

Під час попереднього відбору на посади заступників зараз розглядаються:

Мустафа Найєм (екс-депутат Ради, колишній журналіст).

Михайло Морозов (має багаторічний досвід роботи у сфері ВПК, у тому числі у структурах Укроборонпрому).

Сергій Іванюта (працював в Укргазвидобуванні).

Роман Бондар (партнер рекрутингової компанії Odgers Berndtson)

Надія Бігун (працювала у Prozorro й Укрпошті).

Перед призначенням кандидати мають пройти спецперевірку і поліграф.

29 серпня Верховна Рада дев’ятого скликання затвердила склад нового Кабінету міністрів. Перед цим окремо голосували за міністрів оборони й закордонних справ — їх обрали за президентською квотою.
У новому уряді працюватимуть прем’єр-міністр, 2 віце-­прем’єри і 16 міністрів. 6 жінок і 12 чоловіків. Вік урядовців — від 28 до 55 років, середній — 39. Керуватиме ними наймолодший в історії України прем’єр — 35-річний Олексій Гончарук. Попередній рекорд належав Володимирові Гройсману, прийшов на посаду у 38 років.

Коментарі