Зеленський призначив зарплату не всім своїм радникам

  • Лютий 10, 2020

Найбільшу зарплату на цій посаді отримує український дипломат Руслан Демченко. За півроку на Банковій його зарплата виросла втричі. Відразу після призначення він отримував — 33 тис. гривень, у жовтні вже — 55 тис., в листопаді – 75 тис., а грудні – 92 тис.

Додатково за період роботи у Зеленського, Демченку виділили 33 тис. на оздоровлення та ще 46 тис. на “вирішення побутових питань”. При цьому, за період роботи в Офісі, з доходів радника президента вирахували понад 100 тис. гривень податків.

Андрій Єрмак не отримує коштів за виконання доручень президента на посаді позаштатного радника Володимира Зеленського. Про це йдеться у відповіді на запит НВ до Державного управління справами.
Державне управління справами не здійснює нарахування заробітної плати Сергію Шефіру, Андрію Єрмаку, Олександру Качуру та Олегу Устенку
Зазначає держорган. У травні Зеленський призначив їх в якості позаштатних радників, відповідними указами.

Офіційно зарплати міністрів і посадовців становлять від 20 до 40 тис. грн. 4 лютого на засіданні Кабміну президент Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади діапазоні від трьох до п’яти середніх зарплат

Коментарі