Жінки не втратять право на декретну відпустку

  • Листопад 10, 2018

Сім’ї, які захочуть скористатися послугами муніципальної няні, отримуватимуть і надалі гроші на дитину. Також жінки не втратять право на декретну відпустку.

Зараз розповсюджують такі чутки. Пов’язують це з введенням муніципальних нянь. Перекручують і кажуть, що їх запроваджують на заміну державної допомоги. Насправді буде і державна допомога, і муніципальна няня

Прокоментував міністр соціальної політики Андрій Рева.

За словами Реви, муніципальна няня — це додатковий бонус від держави.

Раніше у соціальних мережах з’явилась інформація щодо скасування декретних виплат та декретної відпустки тим, хто захоче скористатися послугами муніципальної няні..

З наступного року родини буду отримувати гроші, щоб винайняти няню для дитини. Оплата послуги по догляду за дитиною до трьох років встановлена у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років – приблизно 1500 грн/міс. Гроші виплачуватиме держава.

Уряд запровадив кілька ініціатив щодо підтримки розвитку відповідального батьківства. З 1 вересня 2018 року при народженні дитини даватимуть “пакунок малюка”, відшкодовуватимуть кошти на няню для дітей до 3 років. Молодята зможуть безкоштовно перевірятись на наявність TORCH-інфекцій.

Коментарі