Зв’язки між Україною і США міцніші, ніж будь-коли раніше

  • Вересень 24, 2021

Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час звернення до учасників першої молодіжної зустрічі Київського безпекового форуму “Захід – Схід, Північ – Південь”.
Рада повідомити, що зв’язки між Україною і США міцніші, ніж будь-коли раніше. І президент Байден, і президент Зеленський є вірними прозахідному курсу України та її повній євроатлантичній інтеграції.
Попереду багато роботи, але ми працюватимемо разом, використовуючи такі інструменти, як комісія зі стратегічного партнерства і нова рамкова угода про стратегічне партнерство між міністерствами оборони України та США, щоб зміцнити наші відносини ще більше

Засідання комісії відбудеться восени у Вашингтоні.
Ми затвердимо новий статут і намітимо курс на майбутнє співробітництво.
Рамкова угода про стратегічне оборонне партнерство між нашими країнами забезпечить структуру, на основі якої ми розвиватимемо наше співробітництво у сфері оборони.
Ми працюватимемо над такими питаннями, як протидія російській агресії, боротьба з корупцією, сприяння безпеці Чорного моря, реформа оборонної промисловості й кібербезпека.
Ці питання важливі для обох наших країн, і ми раді вважати Україну ключовим партнером у захисті наших спільних інтересів

На початку вересня президент України Володимир Зеленський зустрівся з американським колегою Джозефом Байденом. Країни підписали низку документів.

Коментарі