З’явилась інформація про деталі проведення “Маршу захисників” до Дня Незалежності

  • Серпень 3, 2019

Збір людей буде тривати з 8.00 до 9.00 в парку ім. Тараса Шевченка. О 9:30 колона має зупинитися біля Центрального універмагу, щоб вирівняти стрій, розповів член організаційного комітету параду Андрій Медведько у Facebook.
О 9.50 колона рушить в бік Майдану. Прибуде туди близько 10.20. Військові будуть рівномірно займати територію площі, де буде заплановано фінальну частину заходу.
Орієнтовно о 10.50 всі займуть свої позиції та виконають державний гімн України, групову фото та відео сесію, патріотичні скандування. Приблизно о 12.00 офіційна частина маршу буде закінчена. Далі частина людей піде на Михайлівську площу до “Стіни Пам’яті”, де пройде молебень за полеглими в бою та концерт
План не є остаточним. Його представили Офісу президента.
Ми розраховуємо на те, що для нашого заходу будуть створені всі можливі умови, щоб він став частиною прояву громадянської свідомості у День Незалежності нашої держави
Найближчим часом затвердять регламент Маршу і представлять список регіональних координаторів, відповідальних за роботу на місцях і формування колон.
До участі в марші запрошуються усі ветерани російсько-української війни, волонтерські ініціативи та усі охочі. Детальні описи дій для конкретних категорій готуються. Підготовка триває! Підтримай своїх захисників!

Представники ветеранських організацій домовилися про проведення параду 24 серпня. Про це домовилися на зустрічі із заступником глави Офісу президента Кирилом Тимошенком, повідомляє громадський активіст, доброволець і член організаційного комітету параду до Дня Незалежності.

Коментарі